Pula - Vukovar
 
interni broj: 4478
način prijevoza: autobus
prijevoznik: ATI - Pula
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Pula 
 
21:30
Rijeka 
22:55 
23:00
Petrinja 
02:35 
02:35
Sisak 
02:50 
02:50
Slavonski Brod 
04:55 
05:00
Županja 
05:45 
05:45
Vinkovci 
06:10 
06:10
Vukovar 
06:35