Pula - Vinkovci
 
interni broj: 3564
način prijevoza: autobus
prijevoznik: POLET - Vinkovci
prometuje: do daljnjeg
dani: sri - ned -
STANICA
DOL.
POL.
Pula 
 
18:30
Fažana 
18:45 
18:45
Vodnjan 
18:55 
18:55
Rovinj 
19:15 
19:20
Poreč 
19:55 
20:00
Pazin 
20:55 
21:00
Rijeka 
22:05 
22:10
Zagreb 
00:40 
00:45
Slavonski Brod 
02:50 
02:55
Velika Kopanica 
03:25 
03:25
Đakovo 
03:40 
03:45
Vinkovci 
04:30