Pula - Tuzla
 
interni broj: 3527
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PEPEKS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Pula 
 
19:00
Labin 
19:45 
19:45
Rijeka 
20:45 
20:45
Zagreb 
23:30 
23:45
Slavonski Brod 
02:25 
02:25
Županja 
03:05 
03:05
Županja (HR-BIH) 
03:15 
03:15
Orašje (BIH-HR) 
03:35 
03:35
Orašje 
03:40 
03:40
Brčko 
04:15 
04:15
Brka 
04:25 
04:25
Cerik 
04:45 
04:45
Srebrenik 
05:00 
05:00
Tuzla 
05:30