Pula - Tuzla
 
interni broj: 3525
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PEPEKS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Pula 
 
07:00
Labin 
07:45 
07:45
Rijeka 
09:00 
09:00
Zagreb 
11:45 
12:00
Slavonski Brod 
14:25 
14:25
Županja 
15:05 
15:05
Županja (HR-BIH) 
15:15 
15:15
Orašje (BIH-HR) 
15:35 
15:35
Orašje 
15:40 
15:40
Brčko 
16:00 
16:00
Brka 
16:10 
16:10
Cerik 
16:30 
16:30
Srebrenik 
16:45 
16:45
Tuzla 
17:30