popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
187
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
BRIONI - Pula
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Pula 
 
11:00 
Raša 
11:45 
11:45 
Labin 
11:55 
11:55 
Opatija 
12:55 
12:55 
Rijeka 
13:15 
13:30 
Kraljevica 
13:55 
13:55 
Crikvenica 
14:15 
14:15 
Novi Vinodolski 
14:25 
14:25 
Senj 
14:50 
14:50 
Starigrad 
15:20 
15:20 
Karlobag 
16:05 
16:15 
Posedarje 
17:20 
17:20 
Zadar 
17:50 
18:00 
Biograd na moru 
18:35 
18:35 
Šibenik 
19:25 
19:30 
Trogir 
20:30 
20:30 
Split 
21:00 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije