Pula - Sarajevo
 
interni broj: 8091
način prijevoza: autobus
prijevoznik: FILS - Pula
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - sri - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Pula 
 
14:30
Rijeka 
16:00 
16:00
Zagreb 
18:50 
18:50
Jelah 
23:25 
23:25
Maglaj 
00:15 
00:15
Žepče 
00:30 
00:30
Zenica 
01:15 
01:15
Kakanj 
01:45 
01:45
Visoko 
02:15 
02:15
Sarajevo 
02:45