Pula - Prijedor
 
interni broj: 3523
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PEPEKS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Pula 
 
05:30
Labin 
06:10 
06:10
Rijeka 
07:00 
07:00
Delnice 
08:15 
08:15
Karlovac 
09:55 
09:55
Zagreb 
10:25 
10:30
Novska 
11:30 
11:30
Stara Gradiška (HR-BIH) 
12:20 
12:20
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
13:00 
13:00
Bosanska Gradiška 
13:05 
13:05
Nova Topola 
13:20 
13:20
Laktaši 
13:45 
13:45
Banja Luka 
14:00 
14:00
Prijedor 
15:00