Pula - Padova
 
interni broj: 3702
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BRIONI - Pula
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub -
STANICA
DOL.
POL.
Pula 
 
05:00
Vodnjan 
05:13 
05:13
Bale 
05:24 
05:24
Rovinj 
05:40 
05:40
Buje 
06:35 
06:35
Trieste 
07:50 
07:50
Mestre 
10:00 
10:00
Venezia 
10:15 
10:15
Padova 
11:00