popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
7976
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
FILS - Pula
prometuje:
do daljnjeg
dani:
pon - uto - sri - čet - pet -
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Pula 
 
05:30 
Vodnjan 
05:40 
05:40 
Juršići 
05:46 
05:46 
Svetvinčenat 
05:52 
05:52 
Žminj 
05:59 
05:59 
Pazin 
06:15 
06:15 
Lupoglav 
06:39 
06:39 
Ročko Polje 
06:43 
06:43 
Roč 
06:44 
06:44 
Buzet 
06:55 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije