Prijedor - Zagreb
 
interni broj: 3538
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PEPEKS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Prijedor 
 
15:00
Banja Luka 
16:00 
16:00
Laktaši 
16:15 
16:15
Nova Topola 
16:40 
16:40
Bosanska Gradiška 
16:55 
16:55
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
17:00 
17:00
Stara Gradiška (HR-BIH) 
17:05 
17:05
Novska 
17:55 
17:55
Zagreb 
18:55