Prijedor - Zagreb
 
interni broj: 3536
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PEPEKS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub -
STANICA
DOL.
POL.
Prijedor 
 
05:30
Banja Luka 
06:30 
06:30
Laktaši 
06:45 
06:45
Nova Topola 
07:10 
07:10
Bosanska Gradiška 
07:25 
07:25
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
07:30 
07:30
Stara Gradiška (HR-BIH) 
07:35 
07:35
Novska 
08:15 
08:15
Zagreb 
09:15