Prijedor - Pula
 
interni broj: 3524
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PEPEKS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Prijedor 
 
10:30
Banja Luka 
11:30 
11:30
Laktaši 
11:45 
11:45
Nova Topola 
12:10 
12:10
Bosanska Gradiška 
12:25 
12:25
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
12:30 
12:30
Stara Gradiška (HR-BIH) 
13:00 
13:00
Novska 
13:55 
13:55
Zagreb 
14:55 
15:00
Karlovac 
15:30 
15:30
Delnice 
17:10 
17:10
Rijeka 
18:15 
18:15
Labin 
19:20 
19:20
Pula 
20:00