Poreč - Varaždin
 
interni broj: 3756
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Poreč 
 
09:15
Vrsar 
09:35 
09:35
Rovinj 
10:10 
10:10
Pula 
10:50 
11:00
Pazin 
11:45 
11:45
Karlovac 
14:05 
14:05
Zagreb 
15:00 
15:15
Novi Marof 
16:10 
16:10
Varaždin 
16:35