Podgorica - Zagreb
 
interni broj: 1091
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BOŽUR - Podgorica
prometuje: do daljnjeg
dani: pet -
STANICA
DOL.
POL.
Podgorica 
 
15:00
Petrovac (MNE) 
16:00 
16:00
Budva 
16:25 
16:25
Tivat 
16:50 
16:50
Kotor 
17:00 
17:00
Herceg Novi 
18:00 
18:00
Sutorina 
18:05 
18:05
Dubrovnik 
19:00 
19:00
Ploče 
20:30 
20:30
Makarska 
21:30 
21:30
Split 
23:00 
23:00
Trogir 
23:30 
23:30
Šibenik 
00:30 
00:30
Vodice 
00:45 
00:45
Zadar 
01:00 
01:00
Karlovac 
06:00 
06:00
Zagreb 
06:45