Paraćin - Zlatibor
 
interni broj: 7868
način prijevoza: autobus
prijevoznik: EURO-LIN - Paraćin
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Paraćin 
 
05:00
Jagodina 
05:30 
05:30
Kragujevac 
06:45 
06:45
Mrčajevci 
07:40 
07:40
Čačak 
08:15 
08:15
Požega (SRB) 
08:55 
08:55
Užice 
09:25 
09:25
Zlatibor 
10:05