Pale - Herceg Novi
 
interni broj: 7956
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BOŽUR - Podgorica
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Pale 
 
19:15
Istočno Sarajevo 
19:55 
20:00
Vojkovići 
20:10 
20:10
Kijevo 
20:37 
20:37
Ilovice 
21:00 
21:00
Dobro Polje 
21:40 
21:40
Tuhalji 
22:00 
22:00
Miljevina 
22:10 
22:10
Brod na Drini 
22:32 
22:32
Srbinje 
22:40 
22:45
Mratinje 
23:50 
23:50
Plužine 
01:10 
01:10
Pivski Manastir 
01:35 
01:35
Rudine 
01:45 
01:45
Vidrovan 
02:10 
02:10
Nikšić 
02:20 
02:25
Danilovgrad 
03:05 
03:05
Podgorica 
03:30 
03:45
Cetinje 
04:10 
04:10
Budva 
04:40 
04:40
Tivat 
05:05 
05:05
Lepetane 
05:10 
05:10
Kamenari 
05:40 
05:40
Herceg Novi 
06:10