Padova - Pula
 
interni broj: 172
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BRIONI - Pula
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub -
STANICA
DOL.
POL.
Padova 
 
13:00
Venezia 
13:45 
13:45
Mestre 
14:00 
14:00
Trieste 
16:15 
16:15
Buje 
17:25 
17:25
Rovinj 
18:20 
18:20
Bale 
18:38 
18:38
Vodnjan 
18:48 
18:48
Pula 
19:00