popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3665
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Osijek 
 
18:00 
Đakovo 
18:40 
18:40 
Vrpolje 
18:50 
18:50 
Velika Kopanica 
19:00 
19:00 
Sikirevci 
19:05 
19:05 
Slavonski Brod 
19:45 
19:45 
Karlovac 
22:30 
22:30 
Slunj 
23:20 
23:20 
Plitvička Jezera 
23:45 
23:45 
Korenica 
00:25 
00:25 
Udbina 
00:55 
00:55 
Gračac 
01:00 
01:00 
Obrovac 
01:25 
01:25 
Zadar 
02:30 
02:30 
Biograd na moru 
02:45 
02:45 
Šibenik 
03:45 
03:45 
Trogir 
04:45 
04:45 
Split 
05:15 
05:30 
Sinj 
05:55 
05:55 
Trilj 
06:10 
06:10 
Cista Provo 
06:30 
06:30 
Imotski 
07:15 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije