Osijek - Imotski
 
interni broj: 3665
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Osijek 
 
18:00
Đakovo 
18:40 
18:40
Vrpolje 
18:50 
18:50
Velika Kopanica 
19:00 
19:00
Sikirevci 
19:05 
19:05
Slavonski Brod 
19:45 
19:45
Karlovac 
22:30 
22:30
Slunj 
23:20 
23:20
Plitvička Jezera 
23:45 
23:45
Korenica 
00:25 
00:25
Udbina 
00:55 
00:55
Gračac 
01:00 
01:00
Obrovac 
01:25 
01:25
Zadar 
02:30 
02:30
Biograd na moru 
02:45 
02:45
Šibenik 
03:45 
03:45
Trogir 
04:45 
04:45
Split 
05:15 
05:30
Sinj 
05:55 
05:55
Trilj 
06:10 
06:10
Cista Provo 
06:30 
06:30
Imotski 
07:15