Novi Vinodolski - Zagreb
 
interni broj: 44
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Novi Vinodolski 
 
12:27
Selce 
12:35 
12:35
Crikvenica 
12:39 
12:45
Dramalj 
12:49 
12:49
Jadranovo (raskršće) 
12:55 
12:55
Kraljevica 
13:02 
13:02
Bakarac 
13:05 
13:05
Bakar 
13:11 
13:11
Rijeka 
13:31 
14:00
Delnice 
14:45 
14:45
Stubica 
15:18 
15:18
Nadvučnik 
15:22 
15:22
Severin na Kupi 
15:30 
15:30
Zdihovo 
15:35 
15:35
Bosanci 
15:39 
15:39
Bosiljevo 
15:44 
15:44
Karlovac 
16:05 
16:05
Zagreb 
17:00