Novi Sad - Igalo
 
interni broj: 7960
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BOŽUR - Podgorica
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Novi Sad 
 
21:45
Beograd 
23:00 
23:30
Kragujevac 
01:30 
02:10
Kraljevo 
03:20 
03:20
Raška 
05:30 
05:30
Novi Pazar 
05:50 
05:50
Rožaje 
07:00 
07:00
Berane 
07:40 
08:00
Ribarevina 
08:35 
08:35
Mojkovac 
09:05 
09:05
Kolašin 
09:40 
09:40
Podgorica 
11:00 
11:15
Sutomore 
12:00 
12:00
Mišići 
12:10 
12:10
Petrovac (MNE) 
12:20 
12:20
Budva 
12:40 
12:40
Kotor 
13:10 
13:10
Tivat 
13:20 
13:20
Herceg Novi 
13:50 
13:50
Igalo 
14:00