Neum - Zagreb
 
interni broj: 3674
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PANORAMABUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Neum 
 
05:15
Neum 1 (BIH-HR) 
05:20 
05:20
Klek (HR-BIH) 
05:30 
05:30
Metković (HR-BIH) 
06:00 
06:00
Doljani (BIH-HR) 
06:15 
06:15
Čapljina 
06:25 
06:25
Mostar 
07:00 
07:00
Čitluk 
07:25 
07:25
Međugorje 
07:30 
07:30
Ljubuški 
07:40 
07:40
Grude 
08:10 
08:10
Posušje 
08:30 
08:30
Tomislavgrad 
09:00 
09:00
Livno 
09:45 
09:45
Šuica 
10:10 
10:10
Kupres 
10:30 
10:30
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
13:30 
13:30
Stara Gradiška (HR-BIH) 
13:45 
13:45
Zagreb 
15:15