Neum - Zagreb
 
interni broj: 3672
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PANORAMABUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Neum 
 
18:10
Domanovići 
19:20 
19:20
Tasovčići 
19:30 
19:30
Bijakovići 
19:50 
19:50
Žitomislići 
20:10 
20:10
Buna 
20:30 
20:45
Knešpolje 
21:20 
21:20
Kočerin 
21:45 
21:45
Vranić 
22:00 
22:00
Brišnik 
22:30 
22:30
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
03:00 
03:00
Stara Gradiška (HR-BIH) 
03:15 
03:15
Zagreb 
05:00