popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1106
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
GLOBTOUR - Međugorje
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Neum 
 
19:00 
Neum 1 (BIH-HR) 
19:05 
19:05 
Klek 
19:10 
19:10 
Metković 
19:40 
19:40 
Doljani 
19:50 
19:50 
Čaplja 
20:00 
20:00 
Mostar 
20:30 
20:30 
Čitluk 
20:50 
20:50 
Međugorje 
21:00 
21:00 
Ljubuški 
21:10 
21:10 
Grude 
21:40 
21:40 
Posušje 
22:00 
22:00 
Tomislavgrad 
22:30 
22:30 
Livno 
23:10 
23:10 
Šuica 
23:35 
23:35 
Kupres 
23:50 
23:50 
Bugojno 
00:20 
00:20 
Donji Vakuf 
00:30 
00:30 
Travnik 
01:10 
01:10 
Novi Travnik 
01:30 
01:30 
Vitez 
01:45 
01:45 
Kaonik 
02:00 
02:00 
Zenica 
02:10 
02:10 
Žepče 
02:45 
02:45 
Maglaj 
03:05 
03:05 
Bosanski Brod (BIH-HR) 
05:10 
05:10 
Slavonski Brod (HR-BIH) 
05:20 
05:20 
Slavonski Brod 
05:25 
05:25 
Đakovo 
06:15 
06:15 
Osijek 
07:15 
07:15 
Vukovar 
07:40 
07:40 
Vinkovci 
08:00 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije