Munchen - Pribić
 
interni broj: 3686
način prijevoza: autobus
prijevoznik: JASKA-TURIST - Jastrebarsko
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Munchen 
 
15:00
Samobor 
21:00 
21:00
Sveta Nedjelja 
21:10 
21:10
Rakov Potok 
21:15 
21:15
Klinča Sela 
21:20 
21:20
Jastrebarsko 
21:25 
21:25
Novaki 
21:30 
21:30
Čeglji 
21:35 
21:35
Draganić 
21:40 
21:40
Vukšin Šipak 
21:45 
21:45
Krašić 
21:50 
21:50
Pribić 
22:00