Mostar - Stockholm
 
interni broj: 1984
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje: do daljnjeg
dani: sri -
STANICA
DOL.
POL.
Mostar 
 
04:00
Sarajevo 
06:30 
06:30
Zenica 
07:45 
07:45
Travnik 
08:30 
08:30
Donji Vakuf 
09:20 
09:20
Jajce 
10:15 
10:15
Banja Luka 
11:30 
11:30
Bosanska Gradiška 
12:30 
12:30
Bosanska Gradiška 
12:35 
12:35
Stara Gradiška 
13:00 
13:00
Macelj 
15:30 
15:30
Gruškovje 
16:00 
16:00
Šentilj 
17:00 
17:00
Spielfeld 
17:15 
17:15
Sauben 
22:00 
22:00
Passau (D-A) 
22:15 
22:15
Rostock 
09:00 
09:00
Gedser 
12:00 
12:00
Copenhagen 
14:00 
14:00
Malmo 
14:15 
14:15
Landskrona 
14:45 
14:45
Helsingborg 
15:00 
15:00
Ljungbi 
17:00 
17:00
Varnamo 
17:30 
17:30
Jonkoping 
18:15 
18:15
Linkoping 
19:45 
19:45
Norrkoping 
20:30 
20:30
Nikoping 
21:15 
21:15
Stockholm 
22:30