Mostar - Split
 
interni broj: 1104
način prijevoza: autobus
prijevoznik: GLOBTOUR - Međugorje
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Mostar 
 
11:10
Čitluk 
11:35 
11:35
Međugorje 
11:45 
11:45
Čapljina 
12:00 
12:00
Doljani 
12:20 
12:20
Metković 
12:35 
12:35
Ploče 
12:55 
12:55
Makarska 
14:00 
14:00
Omiš 
14:30 
14:30
Dugi Rat 
14:40 
14:40
Split 
15:15