Mostar - Sarajevo
 
interni broj: 1982
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Mostar 
 
18:15
Vrapčići 
18:20 
18:20
Potoci 
18:25 
18:25
Salakovac 
18:30 
18:30
Drežnica (raskršće) 
18:45 
18:45
Grabovica (BIH) 
18:50 
18:50
Donja Jablanica 
19:00 
19:00
Jablanica 
19:05 
19:10
Ostrožac 
19:18 
19:18
Čelebići 
19:25 
19:25
Konjic 
19:30 
19:30
Podorašac 
19:34 
19:34
Bradina 
19:45 
19:45
Tarčin 
20:00 
20:00
Pazarić 
20:08 
20:08
Hadžići 
20:15 
20:15
Blažuj 
20:24 
20:24
Ilidža 
20:30 
20:30
Nedžarići 
20:40 
20:40
Pofalići 
20:45 
20:45
Sarajevo 
20:50