Mostar - Sarajevo
 
interni broj: 1978
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Mostar 
 
11:00
Vrapčići 
11:05 
11:05
Potoci 
11:10 
11:10
Salakovac 
11:15 
11:15
Drežnica (raskršće) 
11:30 
11:30
Grabovica (BIH) 
11:35 
11:35
Donja Jablanica 
11:45 
11:45
Jablanica 
11:50 
11:55
Ostrožac 
12:03 
12:03
Čelebići 
12:10 
12:10
Konjic 
12:15 
12:15
Podorašac 
12:19 
12:19
Bradina 
12:30 
12:30
Tarčin 
12:35 
12:35
Pazarić 
12:43 
12:43
Hadžići 
13:00 
13:00
Blažuj 
13:09 
13:09
Ilidža 
13:15 
13:15
Nedžarići 
13:25 
13:25
Pofalići 
13:30 
13:30
Sarajevo 
13:35