popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1982
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Mostar 
 
18:15 
Vrapčići 
18:20 
18:20 
Potoci 
18:25 
18:25 
Salakovac 
18:30 
18:30 
Drežnica (raskršće) 
18:45 
18:45 
Grabovica (BIH) 
18:50 
18:50 
Donja Jablanica 
19:00 
19:00 
Jablanica 
19:05 
19:10 
Ostrožac 
19:18 
19:18 
Čelebići 
19:25 
19:25 
Konjic 
19:30 
19:30 
Podorašac 
19:34 
19:34 
Bradina 
19:45 
19:45 
Tarčin 
20:00 
20:00 
Pazarić 
20:08 
20:08 
Hadžići 
20:15 
20:15 
Blažuj 
20:24 
20:24 
Ilidža 
20:30 
20:30 
Nedžarići 
20:40 
20:40 
Pofalići 
20:45 
20:45 
Sarajevo 
20:50 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije