popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1980
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Mostar 
 
15:00 
Vrapčići 
15:05 
15:05 
Potoci 
15:10 
15:10 
Salakovac 
15:15 
15:15 
Drežnica (raskršće) 
15:30 
15:30 
Grabovica (BIH) 
15:35 
15:35 
Donja Jablanica 
15:45 
15:45 
Jablanica 
15:50 
15:55 
Ostrožac 
16:03 
16:03 
Čelebići 
16:10 
16:10 
Konjic 
16:15 
16:15 
Podorašac 
16:19 
16:19 
Bradina 
16:30 
16:30 
Tarčin 
16:45 
16:45 
Pazarić 
16:53 
16:53 
Hadžići 
17:00 
17:00 
Blažuj 
17:09 
17:09 
Ilidža 
17:15 
17:15 
Nedžarići 
17:25 
17:25 
Pofalići 
17:30 
17:30 
Sarajevo 
17:35 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije