popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1978
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Mostar 
 
11:00 
Vrapčići 
11:05 
11:05 
Potoci 
11:10 
11:10 
Salakovac 
11:15 
11:15 
Drežnica (raskršće) 
11:30 
11:30 
Grabovica (BIH) 
11:35 
11:35 
Donja Jablanica 
11:45 
11:45 
Jablanica 
11:50 
11:55 
Ostrožac 
12:03 
12:03 
Čelebići 
12:10 
12:10 
Konjic 
12:15 
12:15 
Podorašac 
12:19 
12:19 
Bradina 
12:30 
12:30 
Tarčin 
12:35 
12:35 
Pazarić 
12:43 
12:43 
Hadžići 
13:00 
13:00 
Blažuj 
13:09 
13:09 
Ilidža 
13:15 
13:15 
Nedžarići 
13:25 
13:25 
Pofalići 
13:30 
13:30 
Sarajevo 
13:35 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije