popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1973
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Mostar 
 
09:00 
Vrapčići 
09:05 
09:05 
Potoci 
09:10 
09:10 
Salakovac 
09:15 
09:15 
Drežnica (raskršće) 
09:30 
09:30 
Grabovica (BIH) 
09:35 
09:35 
Donja Jablanica 
09:45 
09:45 
Jablanica 
09:50 
09:55 
Ostrožac 
10:03 
10:03 
Čelebići 
10:10 
10:10 
Konjic 
10:15 
10:15 
Podorašac 
10:19 
10:19 
Bradina 
10:30 
10:30 
Tarčin 
10:45 
10:45 
Pazarić 
10:53 
10:53 
Hadžići 
11:00 
11:00 
Blažuj 
11:09 
11:09 
Ilidža 
11:15 
11:15 
Nedžarići 
11:25 
11:25 
Pofalići 
11:30 
11:30 
Sarajevo 
11:35 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije