popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1971
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Mostar 
 
07:00 
Vrapčići 
07:05 
07:05 
Potoci 
07:10 
07:10 
Salakovac 
07:15 
07:15 
Drežnica (raskršće) 
07:30 
07:30 
Grabovica (BIH) 
07:35 
07:35 
Donja Jablanica 
07:45 
07:45 
Jablanica 
07:50 
08:00 
Ostrožac 
08:10 
08:10 
Čelebići 
08:20 
08:20 
Konjic 
08:30 
08:30 
Podorašac 
08:34 
08:34 
Bradina 
08:45 
08:45 
Tarčin 
08:50 
08:50 
Pazarić 
09:00 
09:00 
Hadžići 
09:17 
09:17 
Blažuj 
09:26 
09:26 
Ilidža 
09:31 
09:31 
Nedžarići 
09:39 
09:39 
Pofalići 
09:44 
09:44 
Sarajevo 
09:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije