Mostar - Konjic
 
interni broj: 1966
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Mostar 
 
07:45
Potoci 
07:55 
07:55
Drežnica (raskršće) 
08:13 
08:13
Grabovica (BIH) 
08:18 
08:18
Jablanica 
08:25 
08:25
Ostrožac 
08:35 
08:35
Čelebići 
08:40 
08:40
Konjic 
08:45