popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
9
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
FILS - Pula
prometuje:
do daljnjeg
dani:
pon - uto - sri - čet - pet - sub -
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Medulin 
 
05:00 
Pula 
05:30 
05:30 
Vodnjan 
05:35 
05:35 
Žminj 
05:55 
05:55 
Pazin 
06:15 
06:15 
Buzet 
07:05 
07:05 
Trieste 
08:25 
08:25 
Palmanova (Mercatone) 
09:20 
09:20 
Mestre 
10:35 
10:35 
Venezia 
10:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije