Medulin - Venezia
 
interni broj: 9
način prijevoza: autobus
prijevoznik: FILS - Pula
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub -
STANICA
DOL.
POL.
Medulin 
 
05:00
Pula 
05:30 
05:30
Vodnjan 
05:35 
05:35
Žminj 
05:55 
05:55
Pazin 
06:15 
06:15
Buzet 
07:05 
07:05
Trieste 
08:25 
08:25
Palmanova (Mercatone) 
09:20 
09:20
Mestre 
10:35 
10:35
Venezia 
10:45