Leskovac - Podgorica
 
interni broj: 7958
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BOŽUR - Podgorica
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Leskovac 
 
16:30
Niš 
17:00 
17:00
Kruševac 
19:00 
19:00
Kraljevo 
20:00 
20:00
Raška 
21:45 
21:45
Novi Pazar 
22:15 
22:15
Rožaje 
23:30 
23:30
Berane 
23:59 
23:59
Podgorica 
03:00