popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
148
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
SALINEA - Orašje
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Kopar 
 
18:25 
Ljubljana 
19:45 
20:00 
Novo Mesto 
21:00 
21:00 
Brčko 
02:10 
02:10 
Cerik 
02:40 
02:40 
Ormanica 
02:45 
02:45 
Srebrenik 
03:00 
03:00 
Tuzla 
03:45 
03:45 
Lukavac 
04:00 
04:00 
Gračanica 
04:30 
04:30 
Doboj 
05:00 
05:00 
Maglaj 
05:30 
05:30 
Žepče 
05:50 
05:50 
Zenica 
06:40 
06:40 
Kakanj 
07:00 
07:00 
Visoko 
07:30 
07:30 
Sarajevo 
08:10 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije