Konjic - Mostar
 
interni broj: 1967
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPREVOZ-BUS - Mostar
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Konjic 
 
08:45
Čelebići 
08:51 
08:51
Ostrožac 
08:59 
08:59
Jablanica 
09:09 
09:14
Donja Jablanica 
09:19 
09:19
Grabovica (BIH) 
09:27 
09:27
Drežnica (raskršće) 
09:32 
09:32
Salakovac 
09:43 
09:43
Potoci 
09:46 
09:46
Vrapčići 
09:50 
09:50
Mostar 
09:55