Imotski - Zagreb
 
interni broj: 8045
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: čet - ned -
STANICA
DOL.
POL.
Imotski 
 
17:00
Kamen most 
17:08 
17:08
Grubine 
17:11 
17:11
Krivodol 
17:17 
17:17
Berinovac 
17:22 
17:22
Kljenovac 
17:26 
17:26
Kamenjak 
17:30 
17:30
Lovreć 
17:35 
17:35
Cista Provo 
17:40 
17:40
Prpuša 
17:43 
17:43
Šestanovac 
17:51 
17:51
Zadvarje 
17:55 
17:55
Potpoletnica 
18:00 
18:00
Brela Gornja 
18:05 
18:05
Dubci 
18:10 
18:10
Pisak 
18:13 
18:13
Mimice 
18:17 
18:17
Ruskamen 
18:20 
18:20
Omiš 
18:25 
18:25
Dugi Rat 
18:35 
18:35
Podstrana 
18:45 
18:45
Stobreč 
18:50 
18:50
Split 
19:00 
19:15
Solin 
19:30 
19:30
Zagreb 
00:30