Imotski - Zagreb
 
interni broj: 4882
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Imotski 
 
07:30
Krivodol 
07:42 
07:42
Lovreć 
08:00 
08:00
Cista Provo 
08:05 
08:05
Šestanovac 
08:15 
08:15
Zadvarje 
08:20 
08:20
Dubci 
08:35 
08:35
Omiš 
08:55 
08:55
Dugi Rat 
09:05 
09:05
Split 
09:30 
10:00
Zagreb 
14:45