Imotski - Zagreb
 
interni broj: 4876
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Imotski 
 
13:00
Kamen most 
13:08 
13:08
Grubine 
13:11 
13:11
Krivodol 
13:17 
13:17
Berinovac 
13:22 
13:22
Kljenovac 
13:26 
13:26
Kamenjak 
13:30 
13:30
Lovreć 
13:35 
13:35
Cista Provo 
13:40 
13:40
Omiš 
14:30 
14:30
Split 
15:00 
15:45
Solin 
15:50 
15:50
Zagreb 
20:45