Imotski - Zagreb
 
interni broj: 4107
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Imotski 
 
12:00
Krivodol 
12:15 
12:15
Lovreć 
12:30 
12:30
Cista Provo 
12:35 
12:35
Sinj 
13:25 
13:25
Knin 
14:25 
14:25
Udbina 
15:55 
15:55
Korenica 
16:25 
16:50
Plitvička Jezera 
17:15 
17:15
Karlovac 
18:25 
18:25
Zagreb 
19:05