Imotski - Split
 
interni broj: 4903
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Imotski 
 
06:30
Kamen most 
06:38 
06:38
Grubine 
06:41 
06:41
Krivodol 
06:47 
06:47
Berinovac 
06:52 
06:52
Kljenovac 
06:56 
06:56
Kamenjak 
07:00 
07:00
Lovreć 
07:05 
07:05
Cista Provo 
07:10 
07:10
Prpuša 
07:13 
07:13
Šestanovac 
07:21 
07:21
Zadvarje 
07:25 
07:25
Potpoletnica 
07:30 
07:30
Brela Gornja 
07:35 
07:35
Dubci 
07:40 
07:40
Pisak 
07:43 
07:43
Mimice 
07:47 
07:47
Ruskamen 
07:50 
07:50
Omiš 
07:55 
07:55
Dugi Rat 
08:05 
08:05
Podstrana 
08:15 
08:15
Stobreč 
08:20 
08:20
Split 
08:30