Imotski - Split
 
interni broj: 4895
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Imotski 
 
12:00
Kamen most 
12:08 
12:08
Grubine 
12:11 
12:11
Krivodol 
12:17 
12:17
Berinovac 
12:22 
12:22
Kljenovac 
12:26 
12:26
Kamenjak 
12:30 
12:30
Lovreć 
12:35 
12:35
Cista Provo 
12:40 
12:40
Prpuša 
12:43 
12:43
Šestanovac 
12:51 
12:51
Zadvarje 
12:55 
12:55
Potpoletnica 
13:00 
13:00
Brela Gornja 
13:05 
13:05
Dubci 
13:10 
13:10
Pisak 
13:13 
13:13
Mimice 
13:17 
13:17
Ruskamen 
13:20 
13:20
Omiš 
13:25 
13:25
Dugi Rat 
13:35 
13:35
Podstrana 
13:45 
13:45
Stobreč 
13:50 
13:50
Split 
14:00