popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3666
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Imotski 
 
18:00 
Cista Provo 
18:45 
18:45 
Trilj 
19:05 
19:05 
Sinj 
19:20 
19:20 
Split 
19:45 
20:15 
Trogir 
20:45 
20:45 
Šibenik 
21:45 
21:45 
Biograd na moru 
22:45 
22:45 
Zadar 
23:00 
23:00 
Obrovac 
00:05 
00:05 
Gračac 
00:35 
00:35 
Udbina 
01:05 
01:05 
Korenica 
01:35 
01:35 
Plitvička Jezera 
01:50 
01:50 
Slunj 
02:10 
02:10 
Karlovac 
03:40 
03:40 
Slavonski Brod 
05:45 
05:45 
Sikirevci 
06:25 
06:25 
Velika Kopanica 
06:30 
06:30 
Vrpolje 
06:40 
06:40 
Đakovo 
06:50 
06:50 
Osijek 
07:30 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije