Ilok - Wien
 
interni broj: 1097
način prijevoza: autobus
prijevoznik: GLOBTOUR - Međugorje
prometuje: do daljnjeg
dani: sri - ned -
STANICA
DOL.
POL.
Ilok 
 
10:15
Šarengrad 
10:25 
10:25
Opatovac 
10:35 
10:35
Vukovar 
11:00 
11:00
Borovo 
11:10 
11:10
Osijek 
11:50 
11:50
Čepin 
12:00 
12:00
Đakovo 
12:20 
12:20
Našice 
13:10 
13:10
Orahovica (HR) 
13:25 
13:25
Slatina (HR) 
14:00 
14:00
Virovitica 
14:30 
14:30
Pitomača 
14:40 
14:40
Đurđevac 
15:00 
15:00
Virje 
15:35 
15:35
Koprivnica 
15:45 
15:45
Dubrava Križovljanska (HR-SLO) 
16:30 
16:30
Zavrč 
16:45 
16:45
Šentilj 
17:30 
17:30
Spielfeld 
17:45 
17:45
Wien 
20:30