Igalo - Subotica
 
interni broj: 7953
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BOŽUR - Podgorica
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Igalo 
 
17:25
Herceg Novi 
17:40 
17:40
Risan 
18:10 
18:10
Kotor 
18:40 
18:40
Tivat 
18:55 
18:55
Budva 
19:20 
19:20
Petrovac (MNE) 
19:40 
19:40
Mišići 
19:50 
19:50
Sutomore 
19:55 
19:55
Podgorica 
20:35 
20:45
Kolašin 
22:05 
22:05
Mojkovac 
22:35 
22:35
Bijelo Polje 
23:15 
23:15
Užice 
03:00 
03:00
Čačak 
03:50 
03:50
Gornji Milanovac 
04:20 
04:20
Beograd 
06:50 
07:05
Novi Sad 
08:10 
08:20
Srbobran 
09:00 
09:00
Vrbas 
09:20 
09:20
Kula (HR) 
10:00 
10:00
Bačka Topola 
10:20 
10:20
Subotica 
10:40