Igalo - Novi Sad
 
interni broj: 7959
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BOŽUR - Podgorica
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Igalo 
 
01:15
Herceg Novi 
01:30 
01:30
Tivat 
02:10 
02:10
Kotor 
02:20 
02:20
Budva 
02:45 
02:45
Petrovac (MNE) 
03:10 
03:10
Mišići 
03:20 
03:20
Sutomore 
03:30 
03:30
Podgorica 
04:45 
04:45
Kolašin 
06:05 
06:05
Mojkovac 
06:40 
06:40
Ribarevina 
07:10 
07:10
Berane 
07:45 
08:00
Rožaje 
08:45 
08:45
Novi Pazar 
10:00 
10:35
Raška 
11:05 
11:05
Kraljevo 
13:05 
13:15
Kragujevac 
14:15 
14:15
Beograd 
16:15 
16:30
Novi Sad 
17:50