Herceg Novi - Skopje
 
interni broj: 7951
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BOŽUR - Podgorica
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Herceg Novi 
 
17:00
Tivat 
18:00 
18:00
Budva 
18:45 
18:45
Podgorica 
20:05 
20:05
Kolašin 
21:25 
21:25
Mojkovac 
22:00 
22:00
Berane 
00:15 
00:15
Rožaje 
01:00 
01:00
Skopje 
07:00