Herceg Novi - Sarajevo
 
interni broj: 1946
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BLUE LINE - Herceg Novi
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Herceg Novi 
 
08:00
Neum 
10:35 
10:35
Metković 
11:15 
11:15
Doljani 
11:35 
11:35
Čapljina 
11:50 
11:50
Počitelj 
12:00 
12:00
Mostar 
12:45 
12:45
Jablanica 
13:40 
13:40
Konjic 
14:25 
14:25
Hadžići 
15:22 
15:22
Ilidža 
15:35 
15:35
Sarajevo 
15:50